Pitypang Iskola » Tanárok e-mail címe

Tanárok e-mail címe

Név E-mail
1.       Abaházi Márta abam@t-online.hu
2.       Bálint Gabriella balintgabi@freemail.hu
3.       Bányácskiné Szabó Erika erika.banyacski@gmail.com
3.       Bárány Csilla baranycsilla11@gmail.com
4.       Veszpréminé Bólya Zsuzsanna infopitypang@gmail.com
5.       Csajtayné Simonyai Éva csajtay.eva@freemail.hu
6.       Csiki-Laboda Renáta laren1987@gmail.com
7.       Csiszár Zita zita1csiszari@freemail.hu
8.       Dizseri Kiss Borbála kisbori90@gmail.com
8.       Deákné Radványi Barbara deak.barbara@gmail.com
9.       Emberné Galló Judit judit6403@gmail.com
9.       Fodor Gyuláné fodoreva@yahoo.com
10.    Geberle Ágnes geberle.agnes@gmail.com
11.       Gádorfalvi Luca hun41@freemail.hu
11.    Gyurkó Imre gyurkoimre@freemail.hu
12.    Horváthné Fónai Andrea hfandrea@yahoo.com
13.    Indráné Matolcsy Gabriella indragabi@freemail.hu
14.    Kertesi Zsuzsanna kertesizsuzsanna@gmail.com
15.    Kovács Ildikó kovacsildi2018@gmail.com
16.       Kozmutza Krisztina kozmutza.krisztina@gmail.com
17.       Körösi Dóra korosi.dori@gmail.com
16.    Lajos Judit majorjudit2005@gmail.com
17.    Laurenczy Margit laurenczy.margit@gmail.com
18.       Mráz Kata katamraz01@gmail.com
18.    Majzik Dorina majzikdorina95@gmail.com
19.    Mihályi Eszter eszter6509@gmail.com
20.    Molnárné Békési Ágnes molnarnebekesiagi@gmail.com
21.    Nyilasi Ferencné nyilasieva@gmail.com
22.    Orosz Anita oroszanita21@gmail.com
23.    Pálinkásné Till Mariann till_mariann@citromail.hu
24.    Pintér Emese pinteremese@icloud.com
25.    Kőrösi Dóra korosi.dori@gmail.com
26.    Sumiczky Teréz terischumiczky@gmail.com
27.    Szabó Ágnes szaboagi2005ah@gmail.com
28.    Szabó- Nagy Sarolta szabonagysarolta@gmail.com
29.    Szalayné Zsembery Hajnalka zsemberyhajni@gmail.com
30.    Szatmáry Nóra  szatmary.nora@gmail.com
31.    Széchenyi Ildikó  szecsenyi.ildiko2@upcmail.hu
32.    Szirmainé Eisenstock Ildikó eisenstock@t-online.hu
33.    Szlama Renáta renata.slama@gmail.com
34.    Takács Gabriella gabitakacs721227@freemail.hu
35.    Valicskó Timea valicsko.timea@gmail.com
36.    Váradi Angelika  v.angelika18@gmail.com
37.    Vigh Orsolya orsolyavigh@gmail.com
38.    Zsitva Julianna zsitvajuli@gmail.com
39.       Vincze Judit vinczejudit.pitypang@gmail.com

Pitypang Tél

Elérhetőségek

Iskolánk neve:
BUDAPEST II.KERÜLETI PITYPANG UTCAI ÁLTALÁNOS ISKOLA
Cím: 1025 Budapest, Pitypang u. 17.
OM kód: 034 808
Telefon/Fax: 06 (1) 325-8827
Mobil: 06 (30) 984-1324 , 06 (20) 299 3252
E-mail: pitypang@pitypangiskola.sulinet.hu
E-ellenőrző linkje: https://pitypang.e-kreta.hu


Intézményvezető: Indráné Matolcsy Gabriella
Fogadóóra: hétfő, 15:00 - 16:00
Intézményvezető helyettes: Bárány Csilla
Fogadóóra: kedd, 15:00 - 16:00
Intézményvezető helyettes: Lajos Judit
Fogadóóra: szerda, 15:00 - 16:00
Iskolatitkár: Zöllner Andrea


FELHÍVÁS!!! BEIRATKOZÁS

Csengetési rend

0. óra 7:30 - 8:15
1. óra 8:20 - 9.05
2. óra 9:15 - 10:00
3. óra 10:10 - 10:55
4. óra 11:05 - 11:50
(ebéd -alsó tagozat)
5. óra 12:05 - 12:50
(ebéd -felső tagozat)
6. óra 13:00 - 13:45
7.óra 13:50 - 14:35

Faültetés

  •