Örömmel tájékoztatjuk a kedves szülőket, hogy a Pitypang Utcai Általános Iskolába megérkezett a 3 új interaktív tábla. 2 db-ot még a tavaszi szünet idején, egyet pedig most a napokban szereltek be a szakemberek. A tanárok és a gyerekek kitörő örömmel vették bírtokukba a táblát! Ezekben az osztálytermekben – 1, 3, 5 -, sokkal színesebbé, interaktívabbá válhatnak a tanítási órák.

Köszönjük minden támogatónknak, akik anyagi segítségükkel – SZJA  1%-val, egyéni támogatásukkal -, lehetővé tették, hogy a „Pitypangos diákok” ilyen korszerű oktatási eszközzel tanulhassanak!

Az alapítvány szeretné a többi osztálytermet is felszerelni ilyen táblákkal, de anyagi lehetőségeink most kimerültek. Terveink szerint a következő vásárlás 2009 őszén, az  1%-ok  megérkezése után lehetséges.