Iskolánk Intézményvezetője Titi Katalin és a Magyar Máltai Szeretetszolgálat szervezésében karácsonyi adományozásba kezdett a Pitypang Iskola. A Magyar Nemzeti Bank és a Pénziránytű alapítvány támogatásával és jóvoltából jöhetett létre ez a rendkívüli és szeretetteljes kapcsolat, amelyet a jövőben szeretnénk továbbfejleszteni, és testvériskolánkként köszönteni a Tiszabői Általános Iskolát. A diákok a jó állapotú már nem használt játékaikat, könyveiket, műszaki cikkeiket, ruháikat és édességeket szépen becsomagolva heteken keresztül gyűjtötték az iskolában. Ezeket az adományokat 2021. 12. 17-én (pénteken) egy buszos kirándulás keretén belül a felső tagozat DÖK képviselői eljuttatták a Tiszabői gyerekeknek. Kísérőtanáraik Titi Katalin és Veszpréminé Bólya Zsuzsanna voltak.

DÖK összefoglaló: A Tiszabői általános iskola diákjai Betlehemes játékkal, és zenés előadással készültek számunkra. Elmondtunk nekik egy szép mesét, és meghallgattunk egy két roma muzsikát. Megnézhettük a Máltai Szeretetszolgálat szociális támogatást nyújtó helyszíneit. Ezután közösen ebédeltünk a tiszabői diákokkal. Majd elindultunk hazafelé. Nagyon jól éreztük magunkat, jó volt látni, hogy a kisgyerekeknek örömet okoztunk az ajándékokkal. Visszafelé 16 tiszabői diák is csatlakozott hozzánk, akik egy 3 napos kirándulásra érkeztek Budapestre.