Kedves Pitypangos Közösség!

Úgy gondoljuk mindannyiunk nevében beszélhetünk, amikor azt mondjuk, hogy a szombat este csodálatosan telt! Szebbnél szebb öltözetek, színvonalas produkciók, finom vacsora és fergeteges táncolás tette emlékezetessé az éjszakát. Nagyon köszönjük mindenkinek, aki támogatta könyvtárunk digitalizációját!

Köszönjük az eddigi szülői segítséget és támogatásokat, amelyből néhányat fel is sorolnék az alábbiakban:

játszótér újjáépítése a Miniszterelnöki Hivatal támogatásával

a sportszertárunk felszereltségének frissítése és gazdagítása a SOSZ tagegyesületeinek köszönhetően

okosterem létrehozása, felszerelése digitális eszközökkel és modern bútorokkal

közösségi tér felépítése és modernizációja

az iskola aulájának és közösségi terének felújítása, festése

A jövőben tervezzük az iskolai tér bővítését, új iskolai terek létrehozását, rekonstrukcióját, felszerelésének modernizálását a közelmúltban a visszakapott épületrészben.

Szakmai fejlődésünk is folyamatos. A nyelvoktatás fejlesztése mellett kiemelt fontosságot tulajdonítunk, a pénzügyi tudatosságra való nevelésnek, ezért szeretnénk, ha a közeljövőben külön tantárgyként is oktathatnánk a pénzügyi ismereteket a Pitypang Iskolában.

Az alábbi fotókkal és videóval idézzük fel a szombat esti fergeteges hangulatot, és még egyszer köszönjük szépen minden Kedves Támogató Szülőnek a közreműködését.

Titi Katalin Intézményvezető nevében a Pitypang Iskola tantestülete